ДБЖ FSP FP 850 (PPF4801103) 850 ВА
Фото 3 |
FSP FP 850 (PPF4801103) 850 ВА |
|
Інтерактивне джерело резервного живлення середньої потужності. Прилад має дві розетки, до яких можна підключити споживачів електроенергії, та розрахований на обслуговування навантаження загальною потужністю до 480 Вт. Запас енергії, за рахунок якого ДБЖ FSP FP 850 (PPF4801103) забезпечує резервне живлення підключеної техніки, зберігається в акумуляторній батареї, що має ємність 9 Агод. Прилад оснащений захистом від перевантажень і має порти захисту ліній передачі даних. Пристрій відрізняється тихою роботою (за рахунок відсутності активної системи охолодження) та наявністю функції «холодного старту», що дозволяє увімкнути, наприклад, комп'ютер або поставити на зарядку телефон за повної відсутності електрики в мережі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Купити FSP FP 850 (PPF4801103) 850 ВА
Усі ціни 16 →FSP FSP FP850 850VA (PPF4801103) | 2 647 грн. |
ИБП FP FP850 850VA SMART T480W PPF4801103 FSP | 2 605 грн. |
Источник бесперебойного питания FSP FP850, 850VA (PPF4801103) | 2 820 грн. |
Пристрій безперебійного живлення FSP FP850, 850VA (PPF4801103) | 2 739 грн. |
FSP FP850, 850VA PPF4801103 | 2 729 грн. |