Смеситель Gappo G2003-6
Фото 6 |
Gappo G2003-6 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gappo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gappo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gappo G2003-6
Все цены 14 →Змішувач для гігієнічного душу GAPPO настінного монтажу одноважільний чорн | 5 172 грн. |
Змішувач для душу з гігієнічною лійкою Gappo G2003-6 чорний/хром | 5 172 грн. |
Змішувач з гігієнічною лійкою GAPPO G2003-6, чорний/хром 1044862 | 5 172 грн. |
Гигиенический душ GAPPO G2003-6 | 4 655 грн. |
Змішувач для душу з гігієнічною лійкою Gappo G2003-6 (1044862) | 5 172 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →