Смеситель Gappo G4399-65
Фото 6 |
Gappo G4399-65 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gappo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gappo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gappo G4399-65
Все цены 20 →Змішувач для кухня GAPPO чорний матовий G4399-66 | 4 604 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GAPPO чорний нержавіюча | 4 604 грн. |
Змішувач для кухні під осмос Gappo G4399-65 сатін/чорний | 4 604 грн. |
Змішувач для кухні GAPPO G4399-66 із підключенням фільтра питної води, чор | 4 604 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4399-65 | 4 144 грн. |
eще 15 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →