Фен Gemei GM-1756
Фото 14 |
Gemei GM-1756 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1756
Усі ціни 42 →Фен дорожній складаний Gemei GM-1756 (mn-290) | 265 грн. |
Функціональний Фен для волосся Міні Gemei GM-1756 | 355 грн. |
Фен для волосся 1200W Міні Gemei GM-1756 (ICL44) | 279 грн. |
Дорожній фен зі складною ручкою Gemei GM-1756 | 332 грн. |
Фен дорожній зі складною ручкою GEMEI GM 1756 1200 Вт блакитний | 235 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →