Плойка Gemei GM-420
Gemei GM-420 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-420
Усі ціни 12 →Плойка Gemei GM-420 конусна з затискачем і керамічним покриттям 19 мм Біло | 599 грн. |
Конусна професійна плойка для локонів Gemei GM-420 | 599 грн. |
Плойка Gemei GM-420 конусна із затискачем та керамічним покриттям 19 мм Бі | 699 грн. |
Плойка щипці Gemei GM 420 Для завивки волосся | 589 грн. |
Плойка Gemei GM-420 конусна з затиском і керамічним покриттям 19 мм Біло-ч | 649 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →