Фен Gemei GM-1993
Фото 11 |
Gemei GM-1993 |
|
Максимальна температура нагрівання – 200 °С.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1993
Праска для волосся Gemei GM 1993 білий (45368) TRG-6929 | 480 грн. |
Плойка прасок випрямляч для волосся GEMEI PROFESSIONAL GM-1993 Original TR | 580 грн. |
Плойка для завивки випрямляч для волосся GEMEI PROFESSIONAL GM-1993 Origin | 399 грн. |
Прасочка для волосся Gemei GM 1993 білий (45368) | 425 грн. |
Плойка для завивки випрямляч для волосся GEMEI PROFESSIONAL GM-1993 Origin | 479 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →