Фен Gemei GM-1958
Фото 5 |
Gemei GM-1958 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1958
Усі ціни 21 →Професійна плойка-гофре із термостійкого пластику Gemei GM-1958GE | 443 грн. |
Стайлер Для Волосся 3 В 1 Geemy Gm 1958 | 499 грн. |
Стайлер Для Волосся 3 В 1 Progemei Gm 1958 | 499 грн. |
Стайлер Для Волосся 3 В 1 Gemei Gm 1958 | 449 грн. |
Мультистайлер 3 в 1 Gemei GM-1958 гофре, праска, плойка | 594 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →