Фен-щітка Gemei GM-4831
Фото 5 |
Gemei GM-4831 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-4831
Усі ціни 38 →Повітряний універсальний стайлер для волосся 7 в 1 Gemei GM-4831 | 991 грн. |
Фен электрична щітка стайлер для сушки та укладання волосся з насадками 7 | 904 грн. |
Мультислайлер 7в1 GEMEI GM-4831/5755 для укладання волосся c насадками 1 ш | 999 грн. |
Повітряний мульти стайлер для укладання волосся фен брашинг Gemei GM-4831S | 1 375 грн. |
Стайлер для укладання волосся 7в1 GEMEI GM-4831 (на 6 насадок і 2 режиму 3 | 1 055 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →