Фен Gemei GM-2921
Відео 2Фото 6 |
Gemei GM-2921 |
|
Максимальна температура нагрівання – 200 °С.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-2921
Усі ціни 20 →Плойка, гофре, стайлер для волосся 3 в 1 Gemei GM-2921 блакитна | 499 грн. |
Плойка, гофре, стайлер для волосся 3 в 1 Gemei GM-2921 рожева | 499 грн. |
Праска-плойка для волосся 3в1 GM 2921 35Вт | 901 грн. |
Стайлер 3 в 1 Плойка, гофре, випрямляч, прасочку для волосся GEMEI PRO GM- | 455 грн. |
Багатофункціональний стайлер для волосся 3 в 1 Gemei GM 2921 (утюжок + щип | 485 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →