Фен Gemei GM-2990
Фото 9 |
Gemei GM-2990 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-2990
Усі ціни 24 →Плойка Gemei GM 2990W Рожевий гофре для волосся(ICL44) | 244 грн. |
Плойка Gemei GM 2990 Блакитний для волосся (ICL44) | 244 грн. |
Щипці ProGemei GM-2990 бірюзовий 20W(458789) | 245 грн. |
Щипці GEMEI GM-2990 ART:5128 - 12006(Зелений) | 235 грн. |
Щипці GEMEI GM-2990 ART:5128 - 12006(Рожевий) | 235 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →