Фен Gemei GM-2961
Відео 1Фото 4 |
Gemei GM-2961 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-2961
Усі ціни 32 →Gemei GM-2961 33409 | 359 грн. |
Gemei GM-2961 | 299 грн. |
Випрямляч та локон 2в1 Gemei GM 2961 | 560 грн. |
Праска-плойка гофре для волосся Gemei GM-2961 | 389 грн. |
Професійна праска плойка випрямляч для укладання волосся з керамічним покр | 409 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →