Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G (GV-N408SWF3V2-16GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G
Усі ціни 32 →Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16384MB (GV-N408SWF3V2-16GD) | 50 999 грн. |
Відеокарта GF RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Windforce V2 Gigabyte (GV-N408SWF | 50 999 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4080 Super Windforce V2 16G (GV-N408SWF3V2 | 48 387 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4080 Super Windforce V2 16G (GV-N408SWF3V2 | 48 238 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4080 Super Windforce V2 16G (GV-N408SWF3V2 | 48 707 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →