Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER 8G (GV-N307TAORUS M-8GD)
Відео 6Фото 9 |
Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER 8G |
|
Прекрасно оснащена передтопова ігрова відеокарта 2021 року, здатна забезпечити стабільно високий фреймрейт в популярних ААА-тайтлах 2015-2021 року в роздільній здатності 2560х1440 при максимальних налаштуваннях графіки. Належить до сімейства оверклокерських рішень Gigabyte AORUS, орієнтованих на вимогливих геймерів, кіберспортсменів і ентузіастів. Підтримує швидкісний системний інтерфейс PCI-E Gen4 x16, обладнана потужною і порівняно тихою системою охолодження MAX-Covered зі спеціальними тепловими трубками і довговічними вентиляторами (два 115 мм, один 100 мм) з крильчаткою оптимізованого профілю.
Варто відзначити, що при низькій температурі GPU (нижче 50 °C) вентилятори зупиняються, а система охолодження переходить в повністю безшумний пасивний режим. Має істотний заводський розгін. Як і попередниця (GeForce RTX 3070), відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER 8G обладнана графічним процесором Nvidia GA104 (мікроархітектура Ampere, 8 нм). Але, в цій моделі, графічний процесор має більше активних функціональних блоків (+4,3%), а замість графічної пам'яті GDDR6 використана GDDR6X, що збільшило пропускну здатність на +35%. Підійде для складання нових ігрових ПК з моніторами FullHD/wqhd-роздільної здатності, а також модернізації існуючих ігрових конфігурацій з потужними багатоядерними CPU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER 8G
Усі ціни 7 →Відеокарта GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8G (GV-N307TAORUS M-8 | 31 999 грн. |
Відеокарта GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8G (GV-N307TAORUS M-8 | 33 306 грн. |
Відеокарта Aorus GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8G (GV-N307TAORUS M-8GD) | 22 679 грн. |
Відеокарта GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8G (GV-N307TAORUS M-8 | 32 400 грн. |
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8G (GV-N307TAORUS M-8GD) GV-N307 | 21 250 грн. |
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8G (GV-N307TAORUS M-8GD) | 36 000 грн. |
GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8G (GV-N307TAORUS M-8GD) | 22 525 грн. |
Материнская плата Gigabyte Z390 GAMING X
Видеокарта Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER 8G
Процессор Intel Core i5 Coffee Lake Refresh
Оперативная память HyperX Fury DDR4 RGB 2x8Gb 3733
Жесткий диск Toshiba P300 1T
SSD Kingston KC2500 250gb
Кулер Aerocool Cylon 4
Chieftec BDF-1000C