Змішувач Grohe Eurodisc Joy 23431000
Відео 2Фото 5 |
Grohe Eurodisc Joy 23431000 Eurodiscбез ручного душу |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurodisc Joy 23431000
Усі ціни 40 →Змішувач для ванни Grohe Eurodisc Joy 23431000 | 9 700 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Eurodisc Joystick (колір - білий/хром) 23431LS0 2 | 13 000 грн. |
Grohe Grohe Eurodisc Joy 23431000 | 16 912 грн. |
Змішувач у ванну однозахватний із коротким гусаком GROHE EURODISC JOY хром | 13 852 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Eurodisc Joy білий (23431LS0) 23431LS0 | 16 034 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →