Змішувач Grohe Europlus E 36207000 (36207001)
Фото 6 |
Grohe Europlus E 36207000 |
|
Термін служби батареї: приблизно 7 років (при 150 включеннях у день)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Europlus E 36207000
Усі ціни 10 →Змішувач для раковини електронний сенсорний Grohe Europlus E хром 36207000 | 12 667 грн. |
Змішувач для раковини електронний сенсорний Grohe Europlus E хром 36207000 | 12 667 грн. |
Grohe Grohe Europlus E 36207001 | 30 010 грн. |
Кран для умивальника із сенсором зі змішуванням GROHE EUROPLUS E хром лату | 26 955 грн. |
Grohe Europlus E 36207001 | 19 880 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →