Змішувач Grohe Euroeco Cosmopolitan E 36273000
Grohe Euroeco Cosmopolitan E 36273000 |
|
Змішувач має 7 попередньо встановлених режимів: автоматичний змив, термічна дезінфекція, мийний режим і ін. Додаткові функції і точні налаштування регулюються за допомогою пульта дистанційного керування (купується окремо)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euroeco Cosmopolitan E 36273000
Усі ціни 15 →Змішувач для раковини електронний сенсорний настінний Grohe Euroeco Cosmop | 13 761 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe Euroeco Cosmopolitan E 36273000 | 13 740 грн. |
Кран для умивальника із сенсором без змішування GROHE Euroeco Cosmopolitan | 19 688 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Grohe Euroeco Cosmopolitan E (36 | 17 742 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe Euroeco Cosmopolitan E 220V 36273000 | 19 688 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →