Кухонний ніж Tramontina Plenus 23422/168
Tramontina Plenus 23422/168 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23422/168
Усі ціни 16 →Нож Tramontina Plenus 20,3 см 23422/168 | 245 грн. |
Нож TRAMONTINA PLENUS grey нож д/хлеба 203мм инд.блистер (23422/168) 23422 | 328 грн. |
Tramontina PLENUS Grey (23422/168) 23422/168 | 245 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж Plenus для хлеба 203 мм Gray (23422/168) 23422/168 | 299 грн. |
Кухонный нож Tramontina Plenus для хлеба 203 мм Grey (23422/168) 23422/168 | 155 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23422/168
Ціни на Tramontina Plenus 23422/168 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23422/138 | від 195 грн. | 15 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23422/168 | від 155 грн. | 23 пропозиції | ||
Tramontina Plenus 23422/108 | від 159 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →