Змішувач Haiba Ceba 555-15 HB0035
Haiba Ceba 555-15 HB0035 |
|
Тип кріплення — гайка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Ceba 555-15 HB0035
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника одноважільний HAIBA Ceba 555 хром латунь HB0035 | 1 033 грн. |
Змішувач для кухні Haiba CEBA 555 HB0035 | 1 033 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba CEBA 555 (излив 15 см) (HB0035) | 1 033 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA CEBA 555 (15 см) (HB0035) | 1 033 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba Ceba 555 (15 см) (HB0035) | 1 033 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →