Змішувач Haiba Vilta 162 HB0386
Haiba Vilta 162 HB0386 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Vilta 162 HB0386
Усі ціни 11 →Змішувач для гігієнічного душу HAIBA VILTA 162 на біде двовентильний хром | 1 061 грн. |
Haiba Смеситель для биде Haiba VILTA 162 (HB0386) | 1 061 грн. |
Змішувач для біде Haiba VILTA 162 (HB0386) | 1 061 грн. |
Змішувач Для Біде Haiba Vilta 162 (Hb0386) | 1 061 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Vilta 162 HB0386:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →