Змішувач Haiba Ceba 004-15 HB0029
Haiba Ceba 004-15 HB0029 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Ceba 004-15 HB0029
Усі ціни 12 →Змішувач для умивальника одноважільний HAIBA Ceba 004 хром латунь HB0029 | 818 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba CEBA 004 (излив 15 см) (HB0029) | 818 грн. |
Змішувач для кухні Haiba CEBA 004 HB0029 | 818 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba CEBA 004 (вилив 15 см) (HB0029) | 818 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba CEBA 004 (вилив 15 см) (HB0029) | 818 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →