Літня шина Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112R 225/70 R15 112 R 225/70 R15 112 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112R
Усі ціни 31 →Шина Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112R | 3 482 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112/110R | 3 914 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 (225/70R15C 112R) | 4 045 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112/110R | 3 850 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112R | 4 693 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112R
Ціни на Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112R |
---|---|---|---|---|
Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112R | від 3 482 грн. | 31 пропозиція | ||
Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15C 112S | від 3 661 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →