Літня шина Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Усі ціни 21 →Шина Nexen N Fera RU1 235/60 R18 103W FR | 5 315 грн. |
Roadstone N'Fera RU1 235/60 ZR18 103W | 4 536 грн. |
Летние шины Roadstone NFera RU1 235/60 ZR18 103W 1000857933 | 4 549 грн. |
Nexen N'Fera RU1 235/60 ZR18 103W FR | 5 616 грн. |
Roadstone N Fera RU1 235/60 R18 103W 103394 | 4 683 грн. |
ще 16 пропозицій
0 0 2 4 |
Відносно недорога, міцна боковина, відносно м'яка не виявив Вячеслав Ре: користуюся Nexen N`Fera RU1 255/55 R18 109Y більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W
Ціни на Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103H | від 4 783 грн. | 4 пропозиції | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103V | від 3 955 грн. | 49 пропозицій | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 103W | від 4 300 грн. | 21 пропозиція | ||
Nexen N`Fera RU1 235/60 R18 107V | від 5 488 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →