Панель для виклику Hikvision DS-KD8003-IME1/Flush
Фото 5 |
Hikvision DS-KD8003-IME1/Flush |
|
Підтримує підключення додаткових модулів розширення. 1x RS-485. Tamper – тривога у разі спроб зняти пристрій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KD8003-IME1/Flush
IP панель виклику модульна Hikvision DS-KD8003-IME1/Flush | 9 881 грн. |
Hikvision DS-KD8003-IME1/Flush | 9 640 грн. |
HikVision Виклична відеопанель DS-KD8003-IME1/FLUSH 65377 | 10 799 грн. |
IP панель виклику Hikvision DS-KD8003-IME1/Flush (D | 9 640 грн. |
DS-KD8003-IME1/Flush Комплект модуля викликної IP панелі + врізна рамка | 9 881 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →