Панель для виклику Hikvision DS-KD8003-IME1/Surface
Фото 5 |
Hikvision DS-KD8003-IME1/Surface |
|
Підтримка підключення додаткових модулів розширення (наприклад, зчитування карток, набір додаткових абонентів). 1x RS-485. Можливість налаштувати тривогу у разі спроб зняти пристрій. Об'єктив риб'яче око.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KD8003-IME1/Surface
Панель виклику Hikvision DS-KD8003-IME1(B)/Surface | 9 640 грн. |
Hikvision Панель виклику Hikvision DS-KD8003-IME1(B)/Surface | 9 640 грн. |
IP панель виклику модульна Hikvision DS-KD8003-IME1/Surface | 9 881 грн. |
DS-KD8003-IME1/Surface Комплект модуля викликної IP панелі + накладна рамк | 9 881 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →