Циркулярна пила Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000
Відео 2Фото 10 |
Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000 2 кВт, 230 В2.8 кВт, 400 В |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000
Усі ціни 20 →Циркулярна пилка Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB (0103152000) | 17 989 грн. |
Настільна циркулярна пила Metabo TKHS 315 C - 2,0 WNB 0103152000 | 18 499 грн. |
Пильный станок Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB (0103152000) | 18 499 грн. |
Настільна дискова пила Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB (0103152000) 0103152000 | 18 499 грн. |
Монтажная пила Metabo Tkhs 315 C-2.0 Wnb (0103152000) | 18 385 грн. |
Пила відмінна, але ніхто не каже, що дисків, що заточуються, немає, кошмар! Сам дис метабо щоб купити, коштує 2000тис. гривень. Просто капець! Практична! Мало потужності при розпилюванні дерева (1350Вт) користуюся Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000 більше року |
Плотницька циркулярка від Metabo
Циркулярка Metabo TKHS 315 — це плотницька пила, яку краще всього використовувати для будівельних робіт (тобто, там, де робиться наголос на продуктивність і надійність, а не на філігранну точність різу). При потужності 2000 Вт вона може впоратися з дошками і листовими матеріалами товщиною до 85 мм і шириною до 290 мм (на кутовому упорі — до 220 мм). Але краще не старатися і працювати з пиломатеріалами не товщі 50 – 60 мм, інакше пила час від часу буде «захлинатися» через спрацьовування електронного захисту, яка не допускає занадто великих навантажень на двигун.
Особливості конструкції
У циркулярки досить великий стіл, і його можна значно подовжити (в комплекті є розширювач розміром 550х800 мм), якщо потрібно буде різати довгі дошки. Колеса на рамі дають змогу легко возити 62-кілограмовий верстат по підлозі, щоб вибрати максимально вигідне положення.
Через певних особливостей конструкції й компонування верстата змінювати деякі параметри (наприклад, кут нахилу диска) або проводити заміну ріжучого кола не надто зручно. Про це факторі варто пам'ятати, якщо ваша робота потребує частого регулювання обладнання під різні види матеріалів.
Хороша пила для будівельників
Пилу Metabo TKHS 315 можна сміливо рекомендувати тим, хто працює на будівництві. Вона відмінно справляється з порізкою дощок, призначених для будівництва опалубки, або розкриємо фанери для обшивки стін і покрівлі. Але прецизійної столярної точності від неї добитися важко, тому для меблевиків вона навряд чи годиться. Для столярів серед стаціонарних пил Metabo є більш підходящі моделі, на зразок Metabo TS 254 600668000 або Metabo UK 333 103330000.
- Модель TKHS 315 C-2.0 WNB — напруга мережі 230 В
- Модель TKHS 315 C-2.8 DNB — напруга мережі 400 В
Модификації Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000
Ціни на Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000 |
---|---|---|---|---|
Metabo TKHS 315 C-2.0 WNB 103152000 | від 17 040 грн. | 20 пропозицій | ||
Metabo TKHS 315 C-2.8 DNB 103152100 | від 18 385 грн. | 12 пропозицій |