Змішувач Imprese Grafiky ZMK061901070
Відео 2Фото 7 |
Imprese Grafiky ZMK061901070 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Змішувач має аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Grafiky ZMK061901070
Усі ціни 42 →Змішувач для біде Imprese Grafiky сірий графіт ZMK041807070 | 5 553 грн. |
Imprese Imprese Grafiky ZMK041807070 60365 | 5 553 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE GRAFIKY на біде одноважільний чорни | 5 553 грн. |
Змішувач для біде Imprese GRAFIKY сірий графіт (ZMK041807070) ZMK041807070 | 5 553 грн. |
Змішувач для біде Imprese GRAFIKY, чорний нікель, 35 мм ZMK041807070 | 5 553 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →