Змішувач Imprese Krok SE 05500
Фото 11 |
Imprese Krok SE 05500 |
|
Захист від збою живлення. Захист таймингу (відключення подачі води після безперервної 60 секундної роботи датчика)
Комплектується сенсорним блоком живлення Аератор Neoprl 6В, 4АА алкалінові батареї.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Krok SE 05500
Усі ціни 18 →Електронний змішувач для умивальника Imprese Krok хром 05500 | 9 324 грн. |
Imprese Imprese Krok SE 5500 | 9 324 грн. |
Змішувач для раковини сенсорний на одну воду IMPRESE KROK SE хром латунь 0 | 9 324 грн. |
Смеситель для умывальника Imprese Krok SE 05500, электроника 194491 | 9 324 грн. |
Змішувач для раковини IMPRESE KROK SE (05500) 05500 | 9 324 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →