Змішувач Imprese Jaro f03207301AA
Imprese Jaro f03207301AA Jaroбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Jaro f03207301AA
Усі ціни 15 →Змішувач для ванни Imprese Jaro хром f03207301AA | 1 950 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом IMPRESE JARO хром ла | 1 950 грн. |
Змішувач для ванни Imprese JARO (f03207301AA) f03207301AA | 1 950 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Jaro f03207301AA, хром 195330 | 1 950 грн. |
Змішувач для ванни Imprese JARO, хром f03207301AA | 1 950 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →