Змішувач Imprese Bilina 15225
Відео 2Фото 3 |
Imprese Bilina 15225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Bilina 15225
Усі ціни 27 →Змішувач для душу Imprese Bilina нікель 15225BN | 3 023 грн. |
Imprese Imprese Bilina 15225 64733 | 2 683 грн. |
Змішувач для душової однозахватний IMPRESE BILINA хром латунь без душового | 2 683 грн. |
Змішувач для душу Imprese BILINA (15225) 15225 | 2 683 грн. |
Смеситель для душа Imprese Bilina 15225, хром, 35 мм 194276 | 2 683 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →