Змішувач Imprese Bilovec 15255
Відео 3Фото 9 |
Imprese Bilovec 15255 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Bilovec 15255
Усі ціни 44 →Змішувач для душа Imprese Bilovec (колір - чорний матовий) 15256 15256 | 3 465 грн. |
Imprese Imprese Bilovec 15255 44597 | 3 150 грн. |
Кран для душової одновентильний IMPRESE BILOVEC хром латунь без душового н | 3 150 грн. |
Смеситель для душа Imprese Bilovec 15255, хром, 35 мм 193873 | 3 150 грн. |
Змішувач для душу Imprese Bilovec чорний (15256) 15256 | 3 465 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →