Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3 WHITE (C406T3-08D6X-17113280)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3 WHITE |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB ICHILL X3 WHITE
Усі ціни 28 →Inno3D GeForce RTX 4060 Ti ICHILL X3 WHITE 8192MB (C406T3-08D6X-17113280) | 20 499 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 ICHILL X3 WHITE (C406T3-08 | 21 321 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 8GB Ichill X3 White (C406T3-08D6X-17 | 21 685 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 8GB Ichill X3 White (C406T3-08D6X-17 | 21 478 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 ICHILL X3 WHITE (C406T3-08 | 21 321 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →