Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE (N40702-126XX-185252W)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE
Усі ціни 50 →Inno3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE 12288MB (N40702-126XX-185252W) N4 | 26 449 грн. |
Inno3D GeForce RTX4070 TWIN X2 OC WHITE STEALTH N40702-126XX-183052V | 27 499 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 4070 Twin X2 Oc White (N40702-126XX-185252W) | 26 105 грн. |
Видеокарта INNO3D Geforce Rtx 4070 Twin X2 Oc White (N40702-126XX-185252W) | 25 855 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 4070 Twin X2 OC White (N40702-126XX-185252W) | 26 229 грн. |
ще 20 пропозицій
Потужна та енергоефективна, має багато сучасних технологій, важити менше 1кг, живиться від 1x8pin, дуже хороше охолодження. Висока ціна Yevhen V: користуюся INNO3D GeForce RTX 4070 TWIN X2 OC WHITE менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →