Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM (CM8071504821014)
Відео 13Фото 8 |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM
Усі ціни 7 →Intel Core i5-14600KF 3.5(5.3)GHz 24MB s1700 Tray (CM8071504821014) CM8071 | 13 099 грн. |
Процессор Intel Core i5 (lga1700) i5-14600KF, Tray, 14x2.6 GHz (Turbo Boos | 13 763 грн. |
Процессор INTEL Core I5-14600KF TRAY (CM8071504821014) CM8071504821014 | 12 995 грн. |
Процесор Intel S1700 Core i5-14600KF GEN14 Tray (CM8071504821014) | 15 252 грн. |
Intel S1700 Core i5-14600KF GEN14 Tray (CM8071504821014) | 14 880 грн. |
Intel S1700 Core i5-14600KF GEN14 Tray (CM8071504821014) | 15 252 грн. |
Intel S1700 Core i5-14600KF GEN14 Tray (CM8071504821014) | 15 624 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | від 9 429 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | від 7 989 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | від 10 058 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | від 12 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | від 13 640 грн. | 44 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | від 12 569 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | від 12 995 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | від 16 840 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →