Процесор Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX
Відео 27Фото 2 |
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX
Усі ціни 48 →Процесор Intel Core i3-10100F (BX8070110100F) | 2 449 грн. |
Intel Core i3-10100F 3.6(4.3)GHz 6MB s1200 Box (BX8070110100F) BX807011010 | 3 085 грн. |
Процесор Intel Core i3 10100F 3.6GHz (6MB, Comet Lake, 65W, S1200) Box (BX | 2 743 грн. |
Процесор Intel Core i3-10100F (BX8070110100F) | 2 669 грн. |
Intel Core i3-10100F (BX8070110100F) | 2 725 грн. |
0 0 0 6 |
До цього були всякі відра нібито допотопного радеону на 1.6гхц в ноуті, i3 6006u, i3 2120, небо і земля все літає хоча останнім часом стало здаватися що його не скрізь вистачає хоч і завдання я ставлю для нього не офісні Для охолодження вистачає навіть боксового кулера
Брав в 21 році тоді це було найдешевше рішення в поєднанні з н510 що б отримати спритний процесор хоча зараз у ту ж ціну можна в450 + 5500/3600 взяти Не знайшов Sauchenko ZP: користуюся Intel i3-10100F BOX більше року |
Процесор досить не поганий, купуючи за досить гарною ціною, в момент покупки процесори від AMD були дорожчі. Купувався в парі з 1650 Super (відеокарту для даного процесора можна ставити і краще десь до 2070). Охолоджував боксовий кулер, на щось краще не дозволивши бюджет, температура в стресі OCCT і паралельно запущеним FurMark досягла 81 градус, вентиляторів на вдув не було тільки на виду і верхнє розташування блоку живлення. Максимум споживав 61W. В іграх таких як Horizon Zero Dawn, Metro Exodus, Need for Speed™ Heat температура в середньому була 60-70 градусів, критична темпкратура 100градусів. FPS в іграх було +/- 60, при налаштуваннях високо, впіралост у відеокарту, оперативна пам'ятка DDR4 2*8Gb 2666MHz. У Cinebench R15 набравши 883 (Ryzen 5 2400G - 810, Ryzen 5 1600 - 1142, Ryzen 5 2600 - 1252) Більше тут https://www.facebook.com/PCservicedirect/posts/655 Продуктивність. Ціна на момент покупки. Для себе не знайшов |
У мене коштує 7700K, який я купував за ~280$, а зараз робив людям збірку на 10100 за ~140$ =) Прикро так? 7700K краще звичайно, але якщо порівнювати в іграх то різниця в FPS не така велика, як різниця цін на ці два процесори. Процесор дуже холодний. У парі з Deepcool GAMMAXX 300 температури при повному навантаженні за 7 хвилин не перевищили 44 ° C у корпусі Cougar MG120-G без відеокарти. Вважаю, що можна сміливо брати в ігрову збірку якщо ніяк не вистачає на 10400F. Ціна Не виявив |
Core i3 перетворюється у Core i5
Як би ми не критикували Intel останні кілька років (а там є за що), не можна не визнати, що сімейство Comet Lake попри застарілий техпроцес, вийшло чудовим. Не скрізь, звичайно, але в бюджетному сегменті так точно. Хорошим прикладом цього може послужити відносно новий бюджетник Core i3 10100, який за свої 100 з хвостиком доларів пропонує 4-ядерник з багатопотоковістю та турбо-бустом. Порівняйте це з Core i3 дворічної давності, у яких подібних цих принад і близько не було, але цінники на страті були майже вдвічі вище.
Розкриє потенціал досить потужної відеокарти
Враховуючи, що ще рік тому для молодших моделей Core i3 нормою були просто 4 ядра, тепер ці процесори наступають на п'яти старшим Core i5, яким під тиском конкурентів Ryzen довелося стрімко нарощувати ядра і при цьому ще й дешевшати. Тому головне питання ― на що здатні вісім потоків c максимальною частотою 4.3 ГГц? Відразу скажемо, що на багато що. Фактично це той же Core i7-7700 зі злегка урізаним кешем (6 МБ проти 8 МБ), який два роки тому називали флагманським каменем та оптимальним процесором для ігор. Навіть з простенької материнкою на чипсеті H410 та недорогою пам'яттю, що працює у двоканальному режимі, цей бюджетник зможе розкрити потенціал відеокарти рівня GeForce GTX 1080 Ti.
Початковий рівень? Аж ніяк!
Якщо відкласти в сторону скромні можливості та сумнівні перспективи розгону, то Core i3-10100 ідеально підійде для ігрового комп'ютера початкового і навіть середнього рівня. Враховуючи ну дуже демократичний цінник, його найближчими конкурентами в стані AMD виявиться Ryzen 3 3100, який фактично став першим справді недорогим процесором в лінійці AMD Matisse. На його користь говорить більш сучасний техпроцес, трохи більша продуктивність, підтримка ліній PCI-E 4.0 і старий добрий сокет AM4. Але при цьому коштує він майже на третину дорожче, до того ж — спробуйте знайти його зараз у продажу.
Модификації Intel Core i3 Comet Lake
Ціни на Intel Core i3 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 BOX | від 3 522 грн. | 55 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 OEM | від 3 741 грн. | 18 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX | від 2 449 грн. | 48 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F OEM | від 2 531 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX | від 4 148 грн. | 25 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX | від 7 093 грн. | 9 пропозицій |