Процесор Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100 OEM (CM8068403377319)
Відео 6Фото 2 |
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100 OEM
Процесор Intel Core i3-9100 3.6GHz OEM (CM8068403377319) | 9 553 грн. |
Intel Core i3-9100 3.6GHz OEM (CM8068403377319) | 9 553 грн. |
Intel Core i3-9100 3.6GHz OEM (CM8068403377319) | 9 786 грн. |
Процесор Intel Core i3-9100 3.60GHz/6MB/8GT/s (SRCZV) s1151, tray | 5 179 грн. |
1 1 2 9 |
Ідеальний процесор для недорогих збірок температури нічого Dofo: користуюся Intel i3-9100F OEM більше року |
ВІДМІННИЙ ВСІМ РІК. ШВИДКІСТЬ ТЕМПЕРАТУРА РОЗГОН Немає alex bur: користуюся Intel i3-9350KF BOX більше року |
Порівнював із приймим конкурентом від АМД - Ryzen 3 1200 FA (оновлена версія 3 1200, вийшла 3 місяці тому, ще не в усіх країнах СНД є). Результати такі: з розгоном 3 1200 FA показує такі самі результати як ця модель. Але якщо враховувати те, що він майже вдвічі дешевший, що материнські плати (навіть із розгоном) для АМД коштують копійки, я беззастережно на боці Ryzen. Intel втрачає свій бюджетний ринок, адже від АМД є набагато доступніші рішення, з не худою продуктивністю (а в деяких напрямках навіть із кращою). З процесорів від Intel, найкращий бюджетний варіант. Від АМД є набагато доступніші рішення, з не гіршою продуктивністю. користуюся Intel i3-9100F OEM менше місяця |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
9 вересня 2023, 13:34
Он будет работать с оперативкой на 2666 мгц? #
11 квітня 2023, 02:14
Сокет 1055 или 1151 #
пойдёт ли процесор на сокете 1151 если у меня стоит сокет 1155 если нет что можете посоветуете взять на сокет 1155 вместо I3 3220 спасибо
5 серпня 2022, 13:29
Подойдет на плату Asus PRIME H310M-K R2.0 ? #
Показано 3 із 30 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Coffee Lake Refresh
Ціни на Intel Core i3 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100 OEM | від 5 179 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100F BOX | від 7 544 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100F OEM | від 3 615 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9350K OEM | від 7 455 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →