Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM (CM8070104282136)
Відео 25Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM
Усі ціни 29 →Процесор INTEL Core i5-10600KF 4.1GHz 12MB LGA1200 TRAY (CM8070104282136) | 4 599 грн. |
Процесор Intel Core i5-10600KF (CM8070104282136) | 4 619 грн. |
Intel Core i5-10600KF (CM8070104282136) | 4 383 грн. |
Intel Core i5-10600KF (CM8070104282136) | 4 341 грн. |
Процессор intel Core™ i5 10600kf (cm8070104282136) | 4 774 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 2 12 |
Ціна
Потужність Холодний, не потребує водянки або великої башти Ні Дмитро: користуюся Intel i5-10600KF BOX кілька місяців |
Продається часом надійний та досить потужний процесор, який досі ще не втратив своєї актуальності (принаймні якщо говорити про його можливості).
Користуюся з кінця грудня 2020 року. Вибираючи між AMD і Intel, в черговий раз вибравши Intel і не прогадав. Вивозити всі мої задачі легко, більше того - я брав процесор із великим запасом потужності для себе (думавши гратиму в ігри багато, але з іграми не склалося), тому іноді замислююсь над тим, що можна було і i3 обрати. Осенью 2023 року допомагав другу обрати залізо для нового комп'ютера за обмеженого бюджету, передфінальний вибір впавши на дві моделі - цю та Core i3-10105. Фінальний вибір був зроблений на користь Core i3-10105 (ігри не цікавити, для всього іншого Core i3-10105 з головою вистачає). Тому Core i5-10400 все ще дуже впевнено себе відчуває серед інших процесорів, доступних на ринку нового заліза. Досить потужний, економний та холодний. Можливо, ціна... Олександр Котелевський: користуюся Intel i5-10400 BOX більше року |
На жаль мені не пощастило, купував у стілусі, незадовго після гарантійного терміну процесор перестав працювати. Тепер його можна лише викинути.
Прац працював на стандартних налаштуваннях і не грівся, тож моєї вини точно немає. Ціна
Холодний Вистачає зараз для всіх ігор Зламався Дмитро: користуюся Intel i5-10400F BOX більше року |
Показано 3 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
10 серпня 2021, 23:16
Порекомендуйте какое взять охлаждение #
Порекомендуйте какое взять охлаждение пожалуйста, (я буду его использовать в режиме Turbo boost), желательно охлаждение до 50$
SERj
24 квітня 2021, 15:59
Будет или нет? #
Собираю свой первый ПК и не понимаю будет работать или нет в связке с MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G (я про i5 10600kf)
Показано 3 із 110 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 4 850 грн. | 78 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 4 782 грн. | 67 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 4 125 грн. | 86 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 3 806 грн. | 46 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 5 923 грн. | 26 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 6 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | від 10 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10505 OEM | від 6 092 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 7 690 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 5 705 грн. | 40 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 5 028 грн. | 37 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 4 203 грн. | 29 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 5 851 грн. | 24 пропозиції |
Рекомендуємо
Саме важче чим навантажував це поки що Metro Exodus. Завантаження його на ультра налаштуваннях трималося 40%, температура ~55 градусів.