Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX
Відео 25Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX
Усі ціни 6 →Процесор Intel Core i5-10600 (BX8070110600) | 8 949 грн. |
Процесор Intel Core i5-10600 3,3GHz BOX (BX8070110600) | 13 284 грн. |
Intel Core i5-10600 3,3GHz BOX (BX8070110600) | 12 960 грн. |
Intel Core i5-10600 3,3GHz BOX (BX8070110600) | 13 284 грн. |
Intel Core i5-10600 3,3GHz BOX (BX8070110600) | 13 608 грн. |
Процесор Intel Core i5-10600 (BX8070110600) Core i5-10600 (BX8070110600) | 8 949 грн. |
1 1 2 12 |
Ціна
Потужність Холодний, не потребує водянки або великої башти Ні Дмитро: користуюся Intel i5-10600KF BOX кілька місяців |
Продається часом надійний та досить потужний процесор, який досі ще не втратив своєї актуальності (принаймні якщо говорити про його можливості).
Користуюся з кінця грудня 2020 року. Вибираючи між AMD і Intel, в черговий раз вибравши Intel і не прогадав. Вивозити всі мої задачі легко, більше того - я брав процесор із великим запасом потужності для себе (думавши гратиму в ігри багато, але з іграми не склалося), тому іноді замислююсь над тим, що можна було і i3 обрати. Осенью 2023 року допомагав другу обрати залізо для нового комп'ютера за обмеженого бюджету, передфінальний вибір впавши на дві моделі - цю та Core i3-10105. Фінальний вибір був зроблений на користь Core i3-10105 (ігри не цікавити, для всього іншого Core i3-10105 з головою вистачає). Тому Core i5-10400 все ще дуже впевнено себе відчуває серед інших процесорів, доступних на ринку нового заліза. Досить потужний, економний та холодний. Можливо, ціна... Олександр Котелевський: користуюся Intel i5-10400 BOX більше року |
На жаль мені не пощастило, купував у стілусі, незадовго після гарантійного терміну процесор перестав працювати. Тепер його можна лише викинути.
Прац працював на стандартних налаштуваннях і не грівся, тож моєї вини точно немає. Ціна
Холодний Вистачає зараз для всіх ігор Зламався Дмитро: користуюся Intel i5-10400F BOX більше року |
Показано 3 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
14 березня 2023, 07:19
Подойдет ли 2060s #
подойдёт ли в связке с 2060s?
на сколько ватт брать блок питания?
подойдёт ли 16гб ram к этому делу ?
на сколько ватт брать блок питания?
подойдёт ли 16гб ram к этому делу ?
21 грудня 2022, 01:03
Подойдёт ли на мои комплектующие? #
Здравствуйте!, Подойдёт ли этот процессор на материнскую плату Gigabyte B550 AORUS ELITE V2, а также на видео карту Palit geforce 1050 ti?, Буду сильно благодарен
16 грудня 2022, 05:51
Подойдёт ли мать asus prime B560M-K #
Подойдёт ли на Intel core i5 10400f oem ии nvidia geforce gtx 1660 ti oc?
Показано 3 із 110 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 4 835 грн. | 57 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 4 773 грн. | 49 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 4 125 грн. | 68 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 3 836 грн. | 27 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 5 804 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 6 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | від 10 837 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 8 949 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 5 603 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 4 842 грн. | 28 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 4 367 грн. | 14 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 5 840 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Саме важче чим навантажував це поки що Metro Exodus. Завантаження його на ультра налаштуваннях трималося 40%, температура ~55 градусів.