Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX
Відео 25Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX
Усі ціни 28 →Процесор Intel Core i5-10600KF (BX8070110600KF) | 5 229 грн. |
Intel Core i5-10600KF (BX8070110600KF) Ua | 5 540 грн. |
Intel Core i5-10600KF (BX8070110600KF) | 5 095 грн. |
Процесор Intel Core i5-10600KF (BX8070110600KF) | 5 235 грн. |
Процессор intel Core™ i5 10600kf (bx8070110600kf) | 5 792 грн. |
1 1 2 12 |
Ціна
Потужність Холодний, не потребує водянки або великої башти Ні Дмитро: користуюся Intel i5-10600KF BOX кілька місяців |
Продається часом надійний та досить потужний процесор, який досі ще не втратив своєї актуальності (принаймні якщо говорити про його можливості).
Користуюся з кінця грудня 2020 року. Вибираючи між AMD і Intel, в черговий раз вибравши Intel і не прогадав. Вивозити всі мої задачі легко, більше того - я брав процесор із великим запасом потужності для себе (думавши гратиму в ігри багато, але з іграми не склалося), тому іноді замислююсь над тим, що можна було і i3 обрати. Осенью 2023 року допомагав другу обрати залізо для нового комп'ютера за обмеженого бюджету, передфінальний вибір впавши на дві моделі - цю та Core i3-10105. Фінальний вибір був зроблений на користь Core i3-10105 (ігри не цікавити, для всього іншого Core i3-10105 з головою вистачає). Тому Core i5-10400 все ще дуже впевнено себе відчуває серед інших процесорів, доступних на ринку нового заліза. Досить потужний, економний та холодний. Можливо, ціна... Олександр Котелевський: користуюся Intel i5-10400 BOX більше року |
На жаль мені не пощастило, купував у стілусі, незадовго після гарантійного терміну процесор перестав працювати. Тепер його можна лише викинути.
Прац працював на стандартних налаштуваннях і не грівся, тож моєї вини точно немає. Ціна
Холодний Вистачає зараз для всіх ігор Зламався Дмитро: користуюся Intel i5-10400F BOX більше року |
Старий кінь борозни не псує
Процесору Core i5 - 10600kf ще не стукнуло і пари років, але на його грудях давно немає вільного місця для нагород і медалей. Він належить до 10-го покоління чіпів Intel Core, які повернули Intel У Велику гру і скоротили відставання від AMD Ryzen. Ключову роль в успіху Intel зіграли військові хитрощі і використання зброї суперника, проти нього самого. Простіше кажучи, Intel змінила жадібність на щедрість, піднявши продуктивність чіпів Core i5 до рівня Core i7 і в той же час знизила ціни. У підсумку ми отримали перший в історії Core i5 C багатопоточністю, турбо-бустом і розблокованим множником. І це за ціною нижче $300!
6 + 6 ядер з частотою до 4.8 ГГц
Через кілька поколінь Core i5 - 10600kf трохи подешевшав і абсолютно не втратив актуальність. Він пропонує покупцям 6 фізичних 6 віртуальних ядер з тактовими частотами від 4.1 до 4.8 ГГц і 12 МБ кеша третього рівня. За рахунок розблокованого множника частоти можна трохи підняти вручну, проте розраховувати на серйозний розгін ми б не стали. Все ж процесор зроблений по застарілому 14-нм техпроцесу з якого Intel і так вичавила всі соки. Але це не так вже й важливо, адже в порівнянні з дев'ятим поколінням підтримка технології Hyper-Threading серйозно збільшила продуктивність процесора, дозволивши йому майже на рівних конкурувати з флагманом минулого покоління Core i7-9700K.
Суперник народного Ryzen 5 3600
Втім, і тоді на момент виходу, і зараз, коли пишеться ця стаття, прямим конкурентом Core i5-10600k є народний Ryzen 5 3600, який також не здає позиції. З точки зору голої продуктивності дітище AMD забезпечує невелику перевагу в ресурсномістких програмах, а Intel трохи виходить вперед, коли справа стосується ігор. Втім, різниця рідко перевищує 5% тому при виборі ми б звертали увагу скоріше на ціну і актуальність платформи. Якщо ж порівнювати десяте і одинадцяте покоління чіпів Core i5 (прим: обидва працюють на сокеті LGA 1200), у більш нового Core i5-11600k частота в розгоні піднімається до 4.9 ГГц, але і ціна зовсім небагато вище.
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 4 835 грн. | 57 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 4 773 грн. | 49 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 4 125 грн. | 68 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 3 836 грн. | 27 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 5 804 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 6 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | від 10 837 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 8 949 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 5 603 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 4 842 грн. | 28 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 4 367 грн. | 14 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 5 840 грн. | 16 пропозицій |
Саме важче чим навантажував це поки що Metro Exodus. Завантаження його на ультра налаштуваннях трималося 40%, температура ~55 градусів.