Стрем'янка Intertool LT-1102 44 см
Фото 7 |
Intertool LT-1102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-1102 44 см
Усі ціни 12 →Стремянка алюминиевая Intertool LT-1102 | 1 017 грн. |
Intertool Intertool LT-1102 129077 | 1 199 грн. |
Стрем'янка Intertool 2 сходинки (LT-1102) | 1 079 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-1102 (2 щаблі) | 1 199 грн. |
Стрем'янка алюмінієва двостороння 2 сходинки, висота 440 мм INTERTOOL LT-1 | 1 199 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Intertool LT-1102
Ціни на Intertool LT-1102 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-1102 44 см | від 1 017 грн. | 14 пропозицій | ||
Intertool LT-1103 66 см | від 1 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool LT-1104 88 см | від 1 695 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool LT-1105 110 см | від 1 914 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →