Вишка-туру Intertool LT-0027 272 см
Відео 1Фото 8 |
Intertool LT-0027 |
|
Дану модель можна використовувати не тільки як будівельні ліси, але і як приставні сходи або драбину
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0027 272 см
Усі ціни 13 →Лестница-помост Intertool LT-0027 (2х6) | 4 333 грн. |
Intertool Intertool LT-0027 129075 | 5 299 грн. |
Лестница-помост (2x6) INTERTOOL LT-0027 | 5 299 грн. |
Поміст Intertool 2х6 (LT-0027) | 4 769 грн. |
Драбина-поміст (2х6) INTERTOOL LT-0027 | 5 299 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →