Біти / торцеві голівки Intertool Storm VT-0225
Фото 4 |
Intertool Storm VT-0225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm VT-0225
Усі ціни 8 →Intertool Intertool VT-0225 | 155 грн. |
Комплект викруткових насадок PH2 1/4"*150мм, S2, уп. 2шт., STORM INTERTOOL | 255 грн. |
Набір біт Intertool STORM PH2 1/4"x150мм S2 2шт (VT-0225) | 155 грн. |
Біта Intertool PH2 x 150 мм Storm (2 шт.) (VT-0225) | 164 грн. |
Комплект отверточних насадок PH2 1/4"*150мм, S2, уп. 2шт., STORM INTERTOOL | 175 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →