Кухонний ніж Arcos Maitre 150900
Arcos Maitre 150900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Maitre 150900
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Maitre 220 мм (150900) 150900 | 701 грн. |
Кухонний ніж Arcos Maitre 220 мм (150900) 150900 | 709 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Maitre 220 мм (150900) 150900 | 709 грн. |
Ніж кухонний професійний Arcos Іспанія Maitre 22 см 150900 FD | 861 грн. |
Ніж кухонний Arcos Maitre з лезом із нержавіючої сталі 22см (150900) | 851 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →