Кухонний ніж Arcos 2900 291525
Фото 5 |
Arcos 2900 291525 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 291525
Ніж обробний чорний L 160 мм серія 2900 Arcos FD-291525 | 777 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos 2900 з лезом з нержавіючої сталі 16см (291525) | 780 грн. |
Ніж обвалочний 2900 160 мм Arcos (291525) | 581 грн. |
Ніж обвалочний Arcos 2900 чорний довжина 16 см (291525) | 618 грн. |
Колірні модифікації:
- 2900 291500 жовтий
- 2900 291522 червоний
- 2900 291523 синій
- 2900 291525 чорний
Модификації Arcos 2900 291525
Ціни на Arcos 2900 291525 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 291500 | від 581 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 291531 | від 502 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 291523 | від 618 грн. | 1 пропозиція | ||
Arcos 2900 291522 | від 581 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 291525 | від 581 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →