Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24636/086
Tramontina Profissional Master 24636/086 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24636/086
Tramontina Profissional Master White 178 мм (24636/086) ProfissionalMaster | 499 грн. |
Кухонний обробний ніж Tramontina Profissional Master White 24636/086 (178м | 826 грн. |
Ніж обробний 17,8 см Tramontina Professional Master (24636-086) | 679 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →