Кухонний ніж IVO Europrofessional 41061.26.03
IVO Europrofessional 41061.26.03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Europrofessional 41061.26.03
Ніж Ivo Europrofessional обваловувальний професійний 26 см (41061.26.03) | 611 грн. |
Нож Ivo Europrofessional обвалочный профессиональный 26 см (41061.26.03) | 601 грн. |
Нож IVO Butchercut 26 см 41061.26.03 | 704 грн. |
Ніж обвалочний IVO Europrofessional 26 см жовтий професійний (41061.26.03) | 704 грн. |
Ніж доступний у 6 кольорах:
- 41061.26.01 - чорний
- 41061.26.02 - білий
- 41061.26.03 - жовтий
- 41061.26.05 - зелений
- 41061.26.07 - синій
- 41061.26.09 - червоний
Модификації IVO Europrofessional 41061.26.03
Ціни на IVO Europrofessional 41061.26.03 |
---|---|---|---|---|
IVO Europrofessional 41061.26.02 | від 601 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41061.26.03 | від 601 грн. | 7 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41061.26.05 | від 601 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41061.26.07 | від 601 грн. | 7 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41061.26.09 | від 704 грн. | 2 пропозиції | ||
IVO Europrofessional 41061.26.01 | від 577 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →