Кухонний ніж Tramontina 24603/087
Tramontina 24603/087 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina 24603/087
Усі ціни 17 →Нож обвалочный Tramontina Profissional Master 17,8 см 24603/087 | 546 грн. |
Кухонный нож Tramontina Profissional Master White (24603/087) 24603/087 | 623 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master White (24603/087) 24603/087 | 645 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER White (24603/087) 24603/087 | 651 грн. |
TRAMONTINA Нож Profissional MASTER обвалочный 178 мм 24603/087 | 649 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →