Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24621/186
Tramontina Profissional Master 24621/186 |
|
Відносно недорогий, але при цьому якісний і зручний у використанні ніж, представлений на ринку в рамках професійної серії кухонних інструментів Professional Master від популярного бразильського бренду Tramontina. Модель належить до ножам обвалочного типу, чиє пряме призначення — відділення м'яса від кісток. З допомогою гнучкого леза особливої V-подібної форми довжиною 15,2 см можна без клопоту знімати з риби і м'яса шкіру, видалити кістки, робити точні і тонкі розрізи.
Матеріал, з якого зроблений клинок Tramontina Professional Master 24621/186, — вуглецева сталь марки DIN 1.4110, у складі якої є добавки хрому і молібдену. Загартування — 56 одиниць HRC. Ергономічна ручка зроблена з міцного, приємного на дотик пластику поліпропілену з антиковзким ефектом. Вона зручна для захоплення і захищена антибактеріальне покриття Microban, яке перешкоджає розмноженню шкідливих мікробів і грибків, а також появі цвілі. Відмінна балансування леза з ручкою полегшує тривалу роботу з ножем, знімаючи зайву напругу з м'язів руки. Виріб можна мити вручну або в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Купити Tramontina Profissional Master 24621/186
Усі ціни 16 →Нож кухонный Tramontina 15,2 см 24621/186 | 733 грн. |
Нож для обвалки TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER 152 мм в инд.уп (24621/186) | 735 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм White (24621 | 570 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER (24621/186) 24621/186 | 570 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм W | 570 грн. |