Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24662/055
Tramontina Profissional Master 24662/055 білий жовтий |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24662/055
Усі ціни 12 →Ніж обвалочний Tramontina Profissional Master yellow 127 мм (24662/055) | 679 грн. |
Нож обвалочный Tramontina Profissional Master yellow 127 мм (24662/055) | 679 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER yellow обрабатывающий 127 мм изогнутое | 653 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Profissional Master філейний 127 мм Жовтий (24662/ | 595 грн. |
TRAMONTINA Ніж обробний Profissional Master, 127 мм (6710933) 24662/055 | 659 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24662/055
Ціни на Tramontina Profissional Master 24662/055 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24662/085 | від 619 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24662/055 | від 595 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →