Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24605/086
Tramontina Profissional Master 24605/086 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24605/086
Усі ціни 21 →Кухонный нож Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм White (24605 | 689 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм White (24605 | 674 грн. |
Tramontina Profissional Master White 152mm (24605/086) 24605/086 | 674 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочный 152 мм W | 674 грн. |
TRAMONTINA 24605/086 | 679 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24605/086:
- Товщина леза – 2 мм
Модификації Tramontina Profissional Master 24605/086
Ціни на Tramontina Profissional Master 24605/086 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24605/086 | від 479 грн. | 28 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24605/076 | від 776 грн. | 2 пропозиції | ||
Tramontina Profissional Master 24605/006 | від 776 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →