Кухонний ніж Tramontina ProChef 24160/004
Tramontina ProChef 24160/004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina ProChef 24160/004
Усі ціни 16 →Ніж Tramontina Prochef кухонний 102 мм (24160/004) | 1 454 грн. |
Нож Tramontina Prochef кухонный 102 мм (24160/004) | 1 499 грн. |
Кухонний ніж для овочів 102 мм Tramontina Prochef (24160/004) | 999 грн. |
Нож Tramontina Prochef 10,2 см 24160/004 | 1 578 грн. |
Нож TRAMONTINA PROCHEF кухонный 102 мм карт. Коробка (24160/004) 24160/004 | 1 251 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →